10.09.2014 16:01

1. FK Příbram - SK Nový Knín 4:0 (2:0)

Domácí mužsvo se na nás doslova vrhlo, velice pohyblivý kluci byli většinou dřív u míče než naši, naštěstí jim dělalo problém pravidlo o ofsajdu, takže jim dva góly během prvních deseti minut být uznány nemohly. Když už se zdálo, že jsme se z nejhoršího dostali, přišly dvě branky v naší síti. Postupně jsme se ale začali zlepšovat a zbývajících asi 40 minut jsme byli Příbrami více než vyrovananým soupeřem, jenže jsme své šance neproměnili. Ať už to byl třikrát F. Stracený, nebo Š. Mařík, či J. Dvořák, který trefil tyčku. Za posledních pět minut jsme dostali další dvě branky, takže konečné skóre skončilo 4:0 pro domácí.

Sestava: Slabihudek S. - Douša D., Dvořák J., Hlávka M., Hodlík J., Mařík V., Mařík Š., Stracený F., Šefl M., Vandas F., Vlasák V.