18.11.2014 16:34

SK Nový Knín - Milín 1:4 (1:0)

Přes velmi dobrý výkon hlavně v prvním poločase jsme nevydželi s vyspělejším týmem z Milína udržet ve druhém dějství krok a nakonec jsme prohráli 1:4.

První poločas naši mladší kluci poprvé za podzim střídající v celých sedmičkách dokázali eliminovat vyšší fotbalovast soupeře zejména bojovností a také skvělým výkonem brankáře Křivonosky, který zlikvidoval několik nebezpečných závarů před naší brankou. Druhý poločas jsme bohužel propadli mezi pátou a desátou minutou, když jsme si nechali dát hned tři góly, na zredukování už klukům síly nezbývali. V závěru jsme sice opět zvedli hlavu, jenže dvě vyložené šance jsme nedali. A tak před jarním rozdělením soutěže jsme v tabulce obsadili deváté místo, což asi opovídá našim možostem. Stínem zápasu byla zlomenina lýtkové kosti, kterou si přivodil Standa Slabihoudek. Přejeme mu brzké uzdravení!

Sestava: Křivnoska - Douša, Dvořák, Hlávka, Hondlík, Houska, Kudrna, Š. Mařík, V. Mařík, Ruth, Stracený, Slabihoudek, Šefl, Vandas, Vlasák