20.03.2016 12:03

Spartak Rožmitál - SK Nový Knín/M. Hraštice 4:3 (3:1)

Své jarní účinkování začali naši mladší žáci v Rožmitálu smolně. Po jasné herní převaze nezvládli několik domácích brejků a po neproměnění řady šancí prohráli těsně 3:4.

Od úvodu zápasu jsme domácí mužstvo zamkli na jeho polovině, z tohoto tlaku jsme ale vytěžili jen jeden gól. Domácím stačilo málo, po námi zahraném rohovém kopu se po odraženém míči dostali do brejku a snad poprvé na naši půlku a skóre vyrovnali. Další dvě branky v naší síti byly také skoro vlastní, stačil je nedůraz našich obránců. Druhý poločas probíhal podle stejných not, tlačili jsme se do útoku, góly jsme však ne a ne dát. A tak přišla asi 45. minuta zápasu, domácí hráč nevěděl co s míčem, zhruba z 25. metrů ho poslal obloučkem na naši branku, gólman stál několik kroků od brankové čáry a míč mu zapadl pod břevno! Teprve potom jsme se dvakrát prosadili, jenže když domácí gólman v poslední minutě vyrazil dělovku J. Hodlíka z trestného kopu, vypili jsme kalich hořkosti až do dna. Z Rožmitálu jsme si neodvezli i přes dobrý výkon ani bod.

Branky: 3x Š. Mařík

Sestava: Křivonoska - Dopita, Hrubý, Hondlík, Kučík, Š. Mařík, V. Mařík, Šefl, M. Vlasák, V. Vlasák, Váňa, Spurný